Naše služby

Specializujeme se především na výsadby stromů a keřů, výsevy trávníků a jiných travnatých ploch, mulčování a sekání trávy jak pro občany, obce tak i firmy.

Provádíme komplexní údržby zahrad zahrnující sekání, provzdušňování, válcování, mulčování, chemickou likvidaci, výsev, hnojení a postřik trávníku. Sečení vysoké trávy křovinořezem, bubnovou sekačkou nebo mulčovačem. Ořezy, výsadby, likvidaci a postřiky stromů a keřů, výsadby a ořezy živého plotu i solitérních keřů. Výsadby a ořezy alejí a stromořadí. Úklid, sběr a odvoz listí, trávy, plevele, větví. Drcení větví. Roubování (na jaře) a očkování (v létě) stromů na vaší zahradě, případně jsme schopni vypěstovat vámi požadovanou odrůdu na objednávku. Výčet prací je velký a vždy se najde nová, kterou chce zákazník nechat udělat. Neváhejte se zeptat.

 

Ceník

Ceny prací se odvíjejí od mnoha faktorů a proto se každá zakázka naceňuje zvlášť podle místa a náročnosti. Pro přesné zjištění ceny nás prosím kontaktujte a vše pak záleží na domluvě. V případě zájmu jsme schopni poslat obecný ceník našich prací.


Naše technika

Pro naše služby používáme mnoho strojů, které spolehlivě a kvalitně vykonají daný úkol. Patří k nim různé typy sekaček, mulčovače, rotavátory, různé typy pil, křovinořez, postřikovače, válec, provzdušňovač, plotostřihy, drtič větví, množství kvalitního ručního nářadí a další. 

Holasovice 158
Všechna práva vyhrazena 2022
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky